פיקוח בניה לתמ”א 38 / תמ”א 38 ב’

בשנים האחרונות ישנה מגמה של התחדשות עירונית, שיפוץ מבנים קיימים ובנייה במתכונת של “פינוי-בינוי”, השוק הוצף ביזמים וקבלנים הניגשים ישירות ללקוחות ולדיירי הבתים הפרטיים מציגים להם את חלום הדירה החדשה, מחתימים אותם על הסכמים כובלים בעוד אלה אינן מבינים לעומק את הנושא ולא פעם מאבדים זמן, אנרגיה ולא פעם כסף רב.

פיקוח בניה לתמ”א 38 / תמ”א 38 ב’

חברת ‘אוקיי בדק בית’, מציעה ללקוחות שירות של מפקח בנייה מטעם הדיירים, כזה שידאג לאינטרסים שלהם במכלול השלם של העסקה.
בין אם מדובר על הריסת מבנה ובנייה מחדש (תמ”א 38 ב’) ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על שדרוג וחיזוק מבנה קיים בתהליך של תמ”א 38, ישנה חשיבות רבה לאנשי המקצוע המתמחים בתחום. מדובר על פרויקטים מורכבים מאוד הן ברמת התכנון וההנדסה והן ברמת העבודה בשטח.
המפקחים של ‘אוקיי בדק בית’ בעלי הבנה והתמחות ספציפית, הם אמונים על ביטחון הדיירים ונוחיותם, מכיוון שהם גרים תקופה לא מבוטלת בתוך אתר בנייה, יש לדאוג לביטחון הפיזי והתברואתי ולשמור שכל מה שהובטח להם במהלך העבודה ולאחריה יתקבל באופן שלם ומוחלט ללא התחמקויות או ליקויים. במקרים רבים בעיקר כאשר אין פיקוח מקצועי ראוי, ישנם אין ספור בעיות וליקויים במהלך הבנייה ובשלבי הגמר, סדקים, סתימות, איטום, בעיות חשמל, תקשורת וכד’.
כמפקחים עליונים על הפרויקט וכמי שביצעו ובנו עשרות רבות של תהליכי תמ”א, לאנשי ‘אוקיי בדק בית’ ההבנה, היכולת, הידע והקשרים המתאימים לנהל את הפרויקט בצורה האולטימטיבית. זאת החל משלבי ההסכם הראשונים עם היזם/קבלן כדי שהדיירים יקבלו בדיוק את מה שהובטח להם, דרך פיקוח צמוד על כל העבודה, חומרי הגלם והגמר, תוך שמירה על תקנים ונהלים, גבולות התקציב והכדאיות כלכלית, עמידה בלו”ז וכמובן שמורה על בטיחות ללא פשרות.

אייל ניהל ופיקח על עבודת הבנייה של דירתנו במהלך השנים 2015-16. אייל ניהל את כל תהליך הבנייה במקצועיות וסבלנות. לאורך כל התהליך הוא היה קשוב לדרישותינו, גם כאשר לא היו חלק מהתכנון המקורי ודאג ליישם זאת עם אנשי המקצוע בנעימות, קור רוח ומקצועיות. הנוכחות של אייל הייתה חשובה ולא אחת דאג להכווין ברמה המקצועית לגבי פתרונות להם הזדקקנו באתר. מעבר לשקט בניהול התהליך השפעתו של אייל ניכרת ברמת הגימור של הדירה וההקפדה על הפרטים. אשמח אם ילווה אותי בכל פרוייקט עתידי שאעשה וממליץ עליו בחום.

זמין לכל פנייה ושאלה בנושא.

 

אסף

במהלך שנתיים התגוררנו בבניין בזמן שהתבצעו בו עבודות תמ”א 38 והיינו בקשר שוטף עם מנהל הפרוייקט אייל בינו. המגורים בבניין בזמן ביצוע פרוייקט אינם פשוטים אך הצלחנו להתמודד עם הקשיים ולפתור בעיות ביומיום בזכות תפקודו המצויין של אייל. אייל הפגין כלפינו יחס אישי והיה קשוב לצרכינו באווירה טובה ובסבלנות רבה גם ברגעים לחוצים וקשים. מאד התרשמנו מהמסירות האישית שלו לפרוייקט ומהזמינות שלו בכל שעות היממה, האופן בו ניהל ותיאם משימות לוגיסטיות מורכבות והדרך בה התנהל בגישור וטיפול בקונפליקטים ובסיטואציות אישיות מול עובדים ומול דיירים. אין ספק כי אייל הוא מהתורמים הראשיים להצלחת הפרוייקט המורכב והממושך וראוי לשבחים רבים על עבודתו. אנו מאמינים כי בכל פרוייקט עתידי יקבל משוב מצויין על עבודתו המסורה.

רחל ומנחם מגבעתיים

אייל בינו ליווה אותי כמנהל עבודה בתהליך הבנייה בפרויקט בו רכשתי את דירתי.
אייל עבד באופן מקצועי ופיקח על עבודות הבנייה ביעילות.
אני רוצה להמליץ על אייל הן ברמה האנושית והן ברמה המקצועית.

רוצים להיות בטוחים שהכל בדירה OK?

 ליצירת קשר ולתיאום פגישה נא מלאו פרטיכם ונציג משרדנו ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי

היצירה 3, רמת גן

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support