פיקוח בניה

חברת ‘אוקיי בדק בית’ מתמחה בפיקוח על פרויקטי בנייה בהיקפים שונים. הפיקוח מתבצע ע”י צוות מקצועי ומנוסה שמטרתו לשמור על האינטרסים של הלקוחות ולעמוד על כך שהפרויקט ינוהל על הצד הטוב והבטיחותי ביותר.

פיקוח בניה

פיקוח בנייה משמעותו ליווי וניהול תהליך בנייה ומעקב אחר תהליכי עבודה תקינים, בחינת תכנון מול ביצוע, עמידה בתקנים המחמירים ובדרישות החוק, סנכרון בין הזרועות השונות בפרויקט המורכב במטרה להעניק ללקוחות שקט נפשי וביטחון.
ביקורת הבנייה מתחילה משלב קבלת ההיתרים והאישורים והנחת אבן הפינה לבניית מבנה או פרויקט, בכל גודל והיקף ומסתיימת אך ורק לאחר גמר הבנייה המוחלט ואכלוס הדיירים. התהליך דורש מומחיות ספציפית, ידע מקצועי נרחב, הבנה תהליכית ויכולת ניהול פרויקט מורכב ומסועף.
עליו להקפיד על איכות אנשי הצוות שעובדים באתר, טיב החומרים והעבודה המבוצעת, בדיקת עמידה בתקנים, בחוקים וברישיונות הראויים, לוודא ולשמור על נהלי בטיחות בבנייה עצמה ובעבודה בשטח, הכל תוך שמירה על הלו”ז שנקבע, תוך התרעה על עיכובים או דחיינות מצד אנשי המקצוע בשטח.
מפקח הבנייה המקצועי חייב להיות קשוב לסביבה ולנהל תקשורת טובה עם כל הגורמים השותפים, מאחר והוא הגורם האחראי והמקשר בין הלקוח לקבלן ולבעלי המקצוע האחרים עליו להתנהל בחכמה תוף אסרטיביות השומרת על אינטרס הלקוח.

אייל ניהל ופיקח על עבודת הבנייה של דירתנו במהלך השנים 2015-16. אייל ניהל את כל תהליך הבנייה במקצועיות וסבלנות. לאורך כל התהליך הוא היה קשוב לדרישותינו, גם כאשר לא היו חלק מהתכנון המקורי ודאג ליישם זאת עם אנשי המקצוע בנעימות, קור רוח ומקצועיות. הנוכחות של אייל הייתה חשובה ולא אחת דאג להכווין ברמה המקצועית לגבי פתרונות להם הזדקקנו באתר. מעבר לשקט בניהול התהליך השפעתו של אייל ניכרת ברמת הגימור של הדירה וההקפדה על הפרטים. אשמח אם ילווה אותי בכל פרוייקט עתידי שאעשה וממליץ עליו בחום.

זמין לכל פנייה ושאלה בנושא.

 

אסף

במהלך שנתיים התגוררנו בבניין בזמן שהתבצעו בו עבודות תמ”א 38 והיינו בקשר שוטף עם מנהל הפרוייקט אייל בינו. המגורים בבניין בזמן ביצוע פרוייקט אינם פשוטים אך הצלחנו להתמודד עם הקשיים ולפתור בעיות ביומיום בזכות תפקודו המצויין של אייל. אייל הפגין כלפינו יחס אישי והיה קשוב לצרכינו באווירה טובה ובסבלנות רבה גם ברגעים לחוצים וקשים. מאד התרשמנו מהמסירות האישית שלו לפרוייקט ומהזמינות שלו בכל שעות היממה, האופן בו ניהל ותיאם משימות לוגיסטיות מורכבות והדרך בה התנהל בגישור וטיפול בקונפליקטים ובסיטואציות אישיות מול עובדים ומול דיירים. אין ספק כי אייל הוא מהתורמים הראשיים להצלחת הפרוייקט המורכב והממושך וראוי לשבחים רבים על עבודתו. אנו מאמינים כי בכל פרוייקט עתידי יקבל משוב מצויין על עבודתו המסורה.

רחל ומנחם מגבעתיים

אייל בינו ליווה אותי כמנהל עבודה בתהליך הבנייה בפרויקט בו רכשתי את דירתי.
אייל עבד באופן מקצועי ופיקח על עבודות הבנייה ביעילות.
אני רוצה להמליץ על אייל הן ברמה האנושית והן ברמה המקצועית.

רוצים להיות בטוחים שהכל בדירה OK?

 ליצירת קשר ולתיאום פגישה נא מלאו פרטיכם ונציג משרדנו ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי

היצירה 3, רמת גן

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support